فروشگاه آنلاین انواع روکش صندلی خودرو

کارخانه مارشال تولید کننده انواع روکش صندلی خودرو ( فروشگاه آنلاین انواع روکش صندلی خودرو )

 

کارخانه مارشال تولید کننده روکش صندلی انواع خودروی ایرانی

کارخانه  مارشال تولید کننده انواع لوازم و تزئینات خودرو از سال ۱۳۷۶ کار خود را در زمینه تولید انواع روکش صندلی  ،کفپوش ، بالشتک گردن ، گردگیر دنده ، دور فرمان ،عرقگیر و…آغاز نمود .گروه صنعتی مارشال بالغ بر 100 خیاط ، کارگر و کارمند دارد که در زمینه تولید روکش صندلی مهارت بالایی دارد .

روکش صندلی مارشال در انواع مدل های vip- روکش اسپرت – روکش های فری سایز – روکش صندلی فانتزی – روکش برای هر سلیقه ای تولید میشود

 

انواع روکش صندلی شرکت مارشال

( روکش صندلی پراید ،روکش صندلی انواع پژو ، روکش صندلی دنا ، روکش صندلی ساینا ، روکش صندلی سمند ، روکش صندلی کوییک ، روکش صندلی تیبا )

چرا باید از کارخانه مارشال روکش صندلی خرید ؟روکش صندلی کارخانه مارشال تهیه شده از بهترین نوع پارچه در بازار است که به هیچ عنوان خراب نمیشود و تغییر رنگ نمیدهد . ابر استفاده شده در این نوع روکش ها از ابر با ضخامت 9میلیمتر تهیه شده است که بر اثر نشستن طولانی خراب نمیشود و به سرنشینان حس خوبی میدهد .نخ های ابریشمی بسیار محکم در گلدوزی و دوخت تانکی درجه یک یکی دیگر از مزیت های خرید از مارشال است .

تنوع در طرح و رنگ بندی نشان از سلیقه تولید کننده است 😍ما برای هر سلیقه ای یک روکش تولید کرده ایم 😍. ارسال روکش تک و عمده به سراسر کشور یکی دیگر از افتخارات ماست . کیفیت روکش صندلی خود را تضمین میکنیم با ضمانت نامه کتبی روکش مارشال را خریداری نمایید .

کیفیت روکشهای صندلی  شرکت مارشال در مدت چند سال اسبابی برای  صادرات به چندین کشور همسایه (عراق -افغانستان -اذربایجان و…) شده است .امید است بتوانیم با تولید انبوه و با حفظ کیفیت در سالهای آتی صادرات خود را به اکثر کشورهای جهان توسعه دهیم .

 

روکش صندلی انواع سمند                                       روکش صندلی انواع پراید

فروش روکش صندلی سمند                                                  فروش روکش صندلی پراید

 

روکش صندلی انواع پژو                                            روکش صندلی انواع تیبا

روکش صندلی پژو پارس فروش روکش صندلی تیبا تیبا2 وانواع تیبا

 

 

روکش صندلی کوییک                                   روکش صندلی ال90

روکش صندلی کوییک                       فروش روکش صندلی ال90

 

 

روکش صندلی دنا                                                                       روکش صندلی ساینا

روکش دنا                                         

 

نمایش 1–12 از 71 نتیجه

1 2 3 4 5 6
Call Now Buttonتماس با مدیریت فروش